מסודרים יועצים פיננסים: עובדות מעניינות על גיוס אשראי לעסק

מסודרים יועצים פיננסים: 5 טיפים לגיוס אשראי לעסק

מעוניינים לגייס אשראי לעסק? חברת מסודרים יועצים פיננסים מלווה עסקים בכל סדר גודל ובפריסה ארצית. בכתבה זו ריכזה החברה מידע שימוש בנושא גיוס אשראי לעסק.
אם החברה שלכם עסוקה בפיתוח מוצרים חדשים ואם נוצרו בשל כך בעיות תזרימיות – הן סיבות מספיק טובות כדי לגייס אשראי לעסק. אשראי לעסק הוא החמצן של העסק הוא אשראי ומאפשר לו לצמוח ולנצל הזדמנויות עסקיות, הרי עסק ללא אשראי יישאר 'נכה' ובמקרים מסוימים ללא רוח חיים. אז בואו נראה איך עושים את זה נכון.

לנהל קשרים טובים עם הבנק

לא משנה מאיפה תרצו לגייס אשראי, אם זה דרך קרנות שונות, מהמדינה או מהבנק, כולם רוצים לוודא שיש לכם קשרים טובים עם הבנק. הגוף הלווה ירצה תמיד לבדוק את הפעולות בחשבון על מנת שלא לקחת סיכונים, ולכן מומלץ מבעוד מועד לנהל קשרים תקינים עם הבנק, וודאי אם תרצו לקחת דרכו את ההלוואה.

להכין תכנית עסקית טובה

כיום תכנית עסקית טובה הכרחית כדי לגייס אשראי מקרנות שונות כמו מהקרן להלוואות בערבות המדינה. הבנק או הגוף הלווה מעוניין לדעת 'במי הוא משקיע' כדי לאמוד את הסיכון. התוכנית חייבת להיות מפורטת ולהכיל תמונה עתידית של העסק מבחינה טכנולוגית, שיווקית, כלכלית ותפעולית. כמו כן, התוכנית חייבת להכיל תחזית פיננסית של ההוצאות וההכנסות של העסק ותוכנית של החזר ההלוואה. זכרו – התוכנית משפיעה רבות על קבלת הכספים, ולכן מומלץ לבצע אותה עם יועץ עסקי המתמחה בבניית תוכנית עסקית לצורך גיוס אשראי.
אל תקבלו את ההצעה הראשונה שמונחת על השולחן!
שוק גיוס אשראי רחב מאוד ומונה עשרות גופים המעניקים אשראי לעסקים כמו בנקים, קרנות, בתי השקעות, חברות אשראי וגופים פיננסים נוספים. רק נציין שהלוואות אלה הם מוצרים גמישים לכל דבר מבחינת תמחור ותנאים. זו הסיבה שמומלץ לא לקחת את ההצעה הראשונה, אלא בררו כמה אפשרויות על מנת שתהיו מוכנים לנהל משא ומתן על התנאים הטובים ביותר. דבר נוסף, תמיד כדאי להתמקח לגבי התנאים, כך תחסכו הרבה כסף.
בדקו את הערבויות והביטחונות
טרם הגשת בקשה לגיוס אשראי לעסק, מומלץ לבדוק אלו ערבויות ובטחונות תוכלו להעמיד לטובת הגוף הלווה, כך ניתן יהיה לשפר את התנאים ולגייס אשראי גבוה יותר. רק נציין שהערבויות והביטחונות שלכם יהיו כלי להשגת הלוואות בהיקפים ותנאים טובים יותר, רק כמובן אם הם יהיו משמעותיים.
מסודרים יועצים פיננסים הינה חברה מובילה במתן פתרונות מקיפים בתחומי ליווי ואבחון עסקי, ליווי פיננסי, הבראת עסקים וייעוץ משכנתאות. בנוסף לכל אלה, לקוחות החברה ייהנו מליווי בתהליך גיוס אשראי לעסקים מקרנות שונות וביניהן הקרן בערבות המדינה.