מרי קיי מעניקה מענק לימודים לאישה צעירה השואפת להפוך לאסטרונאוטית הראשונה באמריקה הלטינית שמבקרת במאדים

מענקי הנשים הצעירות ב- STEAM – שהושקו בשנת 2020 – מעניקים פרסים לנשים צעירות התורמות תרומה אדירה לתחומי STEAM ועוזרים להן להמשיך ולרדוף אחר חלומותיהן

כמובילה בת עשרות שנים בהעצמת נשים ובמדע חדשני, Mary Kay חוגגת עם נשים צעירות שלוקחות אחריות על עתידן באמצעות מנהיגות, חדשנות ונחישות להצטיין בתחומי STEAM. נשים מהוות רק 28% מכוח העבודה במדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה. [1] על ידי הצעת תמיכה מתמשכת לנשים צעירות בתחומי STEAM, הן ממשיכות במשימתה של מרי קיי, שהיא לשפר את חיי הנשים בכל מקום.

"יותר נשים צעירות שמקבלות גישה לחינוך STEAM מובילות לעלייה במספר הנשים המאמצות קריירה בתחומים אלה. בתורו, זה מספק גישה להזדמנויות שוות יותר לנשים, מצמצם את פער השכר המגדרי, מחזק כלכלות ומבטל הטיה בתחומים מדעיים ובתחומים קשורים", אמרה ד"ר לוסי גילדאה, מנהלת חדשנות ראשית, מוצר ומדע עבור Mary Kay Inc. "בכל יום, באמצעות חדשנות ומדע, נשים ברחבי העולם פותרות כמה מהבעיות המורכבות ביותר – אבל יש עוד מה לעשות כדי להכיר בתרומתן, לספק להם קול ולהגדיל את הייצוג שלהם בתחומי STEAM".

הנשים הצעירות של מרי קיי במענקי STEAM והקמפיין החברתי מציגים נשים צעירות מרחבי העולם שתורמים תרומה יוצאת דופן בתחומי STEAM. איוונה הרננדז, אסטרונומית שאפתנית וחובבת תעופה וחלל מקולומביה, זכתה במענקי "נשים צעירות ב-STEAM" וקיבלה מענק השתלמות שני כדי להגשים את חלומה להפוך לאסטרונאוטית הראשונה באמריקה הלטינית שמגיעה למאדים.

לכבוד שבוע החלל העולמי, מרי קיי יצרה סרטון המדגיש את החשיבות של הזדמנויות החינוך של STEAM כדי לעזור לנשים צעירות להגיע לכוכבות – נשים צעירות כמו איוונה.

"לנשים צעירות בקולומביה יש מעט מאוד גישה לחינוך STEAM, במיוחד בתחום התעופה והחלל. על ידי הבאת מודעות לתוכנית ורדיפה אחר התשוקה שלי ללכת לחלל, אני מקווה להביא יותר הזדמנויות לנשים צעירות בקולומביה המעוניינות לחפש השכלה גבוהה וקריירה באזורי STEAM", אמרה איוונה הרננדז. "הפתרונות הטובים ביותר מושגים כאשר יש לך צוות מגוון המסוגל להבחין בכל הפגמים שבעיה או עיצוב מעלים. מכיוון שלנשים יש רקע חברתי שונה וצרכים ספציפיים, התרומה שלנו משלימה וממלאת פערים שהתעלמו מהם במשך שנים".

מרי קיי גאה להמשיך במחויבותה לספק הזדמנויות חינוכיות לנשים צעירות ברחבי העולם על ידי השקעה בעתידן וצפייה בהן ממריאות בעיסוקיהן ב- STEAM.

אודות Mary Kay Inc.

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם.

שלומי טהורי, שלומי טהורי השקעות נדל"ן